5KP160A-E3/73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 670
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
259V Zacisk 19,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5KP160A-E3/73
Numer produktu DigiKey
5KP160A-E3/73-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
5KP160A-E3/73
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC P600
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
178V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V