5KP11A-E3/73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 483
Similar
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
18,2V Zacisk 275A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5KP11A-E3/73
Numer produktu DigiKey
5KP11A-E3/73-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
5KP11A-E3/73
Opis
TVS DIODE 11VWM 18.2VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
275A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
11V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
12,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
18,2V