1N5399GP-E3/73
Numer produktu DigiKey
1N5399GP-E3/73GICT-ND - Taśma cięta (CT)
1N5399GP-E3/73GITB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1N5399GP-E3/73
Opis
DIODE STD 1000V 1.5A DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1000 V 1,5A Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
2 µs
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1000 V
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Pojemność przy Vr, F
15pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1000 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AC (DO-15)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1,5A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.4 V @ 1.5 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)