1N5397GP-E3/73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 7 938
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody 600 V 1,5A Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1N5397GP-E3/73
Numer produktu DigiKey
1N5397GP-E3/73-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1N5397GP-E3/73
Opis
DIODE STANDARD 600V 1.5A DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
2 µs
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 600 V
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Pojemność przy Vr, F
15pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AC (DO-15)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1,5A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.4 V @ 1.5 A