1N5250B-TR
Numer produktu DigiKey
1N5250BVSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1N5250BVSCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1N5250B-TR
Opis
DIODE ZENER 20V 500MW DO204AH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 20 V 500 mW ±5% Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 15 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 200 mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AH (DO-35)
Moc - maks.
500 mW