1.5SMC56A-E3/57T
Numer produktu DigiKey
1.5SMC56A-E3/57TGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5SMC56A-E3/57TGICT-ND - Taśma cięta (CT)
1.5SMC56A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC56A-E3/57T
Opis
TVS DIODE 47.8VWM 77VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77V Zacisk 19,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
47,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77V