Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
59,3V Zacisk 25,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC43AHE3/57T
Numer produktu DigiKey
1.5SMC43AHE3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC43AHE3/57T
Opis
TVS DIODE 36.8VWM 59.3V DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36,8V
Napięcie - przebicia (min.)
40,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
59,3V