Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 898
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
234V Zacisk 6,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC170CAHE3/9AT
Numer produktu DigiKey
1.5SMC170CAHE3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC170CAHE3/9AT
Opis
TVS DIODE 145VWM 234VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
145V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
162V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
234V