Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
207V Zacisk 7,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC150AHE3/9AT
Numer produktu DigiKey
1.5SMC150AHE3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC150AHE3/9AT
Opis
TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
128V
Napięcie - przebicia (min.)
143V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
207V