WSR3R1000FEB
Numer produktu DigiKey
541-WSR3R1000FEBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-WSR3R1000FEBCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-WSR3R1000FEBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WSR3R1000FEB
Opis
RES 0.1 OHM 1% 3W 4527
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory 4527 J-Lead Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WSR3R1000FEB Modele
Kategoria
Funkcje
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 275°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
4527 J-Lead
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,455" x 0,275" (11,56mm x 6,98mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)