WSR3R0500DEK nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
50 mOhms ±0,5% 3W Mikroukład rezystory 4527 J-Lead Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WSR3R0500DEK
Numer produktu DigiKey
WSR3R0500DEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
WSR3R0500DEK
Opis
RES 0.05 OHM 0.5% 3W 4527
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 275°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
4527 J-Lead
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,455" x 0,275" (11,56mm x 6,98mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)