WSLT2512R0150FEB | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | WSLT2512R0150FEB-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | WSLT2512R0150FEB |
Opis | RES 0.015 OHM 1% 1W 2512 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | WSLT2512R0150FEB Modele |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±75ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 275°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia 2512 (6332 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,250" x 0,125" (6,35mm x 3,18mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,035" (0,89mm) |