WSLP1206R0500FEA
Numer produktu DigiKey
WSLP-.05TR-ND - Taśma i szpula (TR)
WSLP-.05CT-ND - Taśma cięta (CT)
WSLP-.05DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WSLP1206R0500FEA
Opis
RES 0.05 OHM 1% 1W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WSLP1206R0500FEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)