WSLP0805R0150FEA
Numer produktu DigiKey
541-10034-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-10034-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-10034-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WSLP0805R0150FEA
Opis
RES 0.015 OHM 1% 1/2W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WSLP0805R0150FEA Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)