WSL2816R0250FEH
Numer produktu DigiKey
WSLK-.025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
WSLK-.025CT-ND - Taśma cięta (CT)
WSLK-.025DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WSL2816R0250FEH
Opis
RES 0.025 OHM 1% 2W 2816
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory Niestandardowe Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WSL2816R0250FEH Modele
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,165" (7,10mm x 4,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)