WSL2512R0250DTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
25 mOhms ±0,5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WSL2512R0250DTA
Numer produktu DigiKey
WSL2512R0250DTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
WSL2512R0250DTA
Opis
RES 0.025 OHM 0.5% 1W 2512
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,125" (6,35mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)