WSL2010R0100FEA
Numer produktu DigiKey
WSLE-.01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
WSLE-.01CT-ND - Taśma cięta (CT)
WSLE-.01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WSL2010R0100FEA
Opis
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 2010
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WSL2010R0100FEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,100" (5,08mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)