WSL1206R0200DEA
Numer produktu DigiKey
541-WSL1206R0200DEATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-WSL1206R0200DEACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-WSL1206R0200DEADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WSL1206R0200DEA
Opis
RES 0.02 OHM 0.5% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 mOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy
Seria
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)