WSHP28188L000FEA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | WSHP28188L000FEA |
Opis | WSHP2818 .008 1% EA E3 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 27 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 8 mOhms ±1% 10W Mikroukład rezystory Niestandardowe Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±75ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 170°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,280" x 0,181" (7,10mm x 4,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,069" (1,75mm) |