WSHP28184L000FEA
Numer produktu DigiKey
541-3274-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-3274-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-3274-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WSHP28184L000FEA
Opis
RES 0.004 OHM 1% 10W 2818
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 mOhms ±1% 10W Mikroukład rezystory Niestandardowe Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WSHP28184L000FEA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,181" (7,10mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,069" (1,75mm)