WFMB2512R0500FEA
Numer produktu DigiKey
541-10282-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-10282-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-10282-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WFMB2512R0500FEA
Opis
RES 0.05 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
83 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WFMB2512R0500FEA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,125" (6,35mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)