WFMB2010R4700FEA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | WFMB2010R4700FEA |
Opis | RES 0.47 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 83 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 170°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,200" x 0,100" (5,08mm x 2,54mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |