WFMB2010R4700FEA
Numer produktu DigiKey
541-10279-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-10279-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-10279-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WFMB2010R4700FEA
Opis
RES 0.47 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
83 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Warstewka metalu
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,100" (5,08mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)