WFCP0612R0120FE66
Numer produktu DigiKey
541-WFCP0612R0120FE66TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-WFCP0612R0120FE66CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
WFCP0612R0120FE66
Opis
RES 0.012 OHM 1.0 W 1% 0612 SMD
Szczegółowy opis
12 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Odporny na siarkę, wykrywanie prądu Folia metalowa
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)