WFCP0603R0300FE66
Numer produktu DigiKey
541-WFCP0603R0300FE66TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-WFCP0603R0300FE66CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
WFCP0603R0300FE66
Opis
RES 0.03 OHM .5 W 1% 0603 SMD
Szczegółowy opis
30 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, wykrywanie prądu Folia metalowa
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)