WFCP0603R0300FE66 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | WFCP0603R0300FE66 |
Opis | RES 0.03 OHM .5 W 1% 0603 SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 30 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, wykrywanie prądu Folia metalowa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę, wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±75ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 170°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |