WFCP0508R0120FE66
Numer produktu DigiKey
541-WFCP0508R0120FE66TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-WFCP0508R0120FE66CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
WFCP0508R0120FE66
Opis
RES 0.012 OHM .5 W 1% 0508 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Odporny na siarkę, wykrywanie prądu Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,051" x 0,079" (1,30mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)