WFCP0402R0500FE66
Numer produktu DigiKey
541-WFCP0402R0500FE66TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-WFCP0402R0500FE66CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
WFCP0402R0500FE66
Opis
RES 0.05 OHM .25 W 1% 0402 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, wykrywanie prądu Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)