TNPW12104K99BETA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
4.99 kOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW1210
TNPW12104K99BETA
Numer produktu DigiKey
TNPW12104K99BETA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW12104K99BETA
Opis
RES 4.99K OHM 0.1% 1/3W 1210
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TNPW12104K99BETA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,096" (3,20mm x 2,45mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)