TNPW12101K05BEEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.05 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW1210
TNPW12101K05BEEA
Numer produktu DigiKey
TNPW12101K05BEEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW12101K05BEEA
Opis
RES 1.05K OHM 0.1% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TNPW12101K05BEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,096" (3,20mm x 2,45mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)