TNPW1206953RBEEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Dale Thin Film
953 Ohms ±0,1% 0,52W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW1206
TNPW1206953RBEEA
Numer produktu DigiKey
TNPW1206953RBEEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW1206953RBEEA
Opis
RES 953 OHM 0.1% 0.52W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW1206953RBEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)