TNPW12068K20FHEA
Numer produktu DigiKey
TNPW12068K20FHEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW12068K20FHEA
Opis
RES 8.2K OHM 1% 0.52W 1206
Szczegółowy opis
8.2 kOhms ±1% 0,52W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW12068K20FHEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)