TNPW1206681KBETY jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay
Udoskonalony
Susumu
Susumu
681 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW1206
TNPW1206681KBETY
Numer produktu DigiKey
TNPW1206681KBETY-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW1206681KBETY
Opis
RES 681K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW1206681KBETY Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)