TNPW1206560RBEEN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 825
Bezpośrednie
Susumu
560 Ohms ±0,1% 0,52W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW1206
TNPW1206560RBEEN
Numer produktu DigiKey
TNPW1206560RBEEN-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW1206560RBEEN
Opis
RES 560 OHM 0.1% 0.52W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW1206560RBEEN Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)