TNPW120649K9BEEN
Numer produktu DigiKey
541-3879-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-3879-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-3879-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPW120649K9BEEN
Opis
RES 49.9K OHM 0.1% 0.52W 1206
Szczegółowy opis
49.9 kOhms ±0,1% 0,52W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW120649K9BEEN Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)