TNPW120630K1BEEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 562
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Vishay Dale Thin Film
Bezpośrednie
Susumu
Similar
Vishay Dale Thin Film
30.1 kOhms ±0,1% 0,52W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW1206
TNPW120630K1BEEA
Numer produktu DigiKey
TNPW120630K1BEEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW120630K1BEEA
Opis
RES 30.1K OHM 0.1% 0.52W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW120630K1BEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)