TNPW120615K0BEEN nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 779
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale Thin Film
W magazynie: 0
Bezpośrednie
Susumu
Susumu
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 996
Vishay
Similar
Vishay Dale Thin Film
15 kOhms ±0,1% 0,52W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.