TNPW08056K65BEEN
Numer produktu DigiKey
541-TNPW08056K65BEENTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-TNPW08056K65BEENCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-TNPW08056K65BEENDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPW08056K65BEEN
Opis
RES 6.65K OHM 0.1% 0.26W 0805
Szczegółowy opis
6.65 kOhms ±0,1% 0,26W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW08056K65BEEN Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)