TNPW0805698RBYTA
Numer produktu DigiKey
TNPW0805698RBYTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW0805698RBYTA
Opis
RES 698 OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
698 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW0805698RBYTA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)