TNPW080566R5BEEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Vishay Dale Thin Film
YAGEO
W magazynie: 336
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale Thin Film
66.5 Ohms ±0,1% 0,26W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW0805
TNPW080566R5BEEA
Numer produktu DigiKey
TNPW080566R5BEEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW080566R5BEEA
Opis
RES 66.5 OHM 0.1% 0.26W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW080566R5BEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)