TNPW080553R6BEEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Vishay Dale Thin Film
YAGEO
W magazynie: 668
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 380
Similar
Vishay Dale Thin Film
53.6 Ohms ±0,1% 0,26W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW0805
TNPW080553R6BEEA
Numer produktu DigiKey
TNPW080553R6BEEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW080553R6BEEA
Opis
RES 53.6 OHM 0.1% 0.26W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW080553R6BEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)