TNPW0805402RBYEA
Numer produktu DigiKey
TNPW0805402RBYEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW0805402RBYEA
Opis
RES 402 OHM 0.1% 0.26W 0805
Szczegółowy opis
402 Ohms ±0,1% 0,26W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW0805402RBYEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)