TNPW08052K55BEEN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Vishay Dale Thin Film
Susumu
YAGEO
Similar
Vishay Dale Thin Film
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 737
2.55 kOhms ±0,1% 0,26W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW0805
TNPW08052K55BEEN
Numer produktu DigiKey
541-3772-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW08052K55BEEN
Opis
RES 2.55K OHM 0.1% 0.26W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW08052K55BEEN Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)