TNPW08051K37BETY jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
Susumu
1.37 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW0805
TNPW08051K37BETY
Numer produktu DigiKey
TNPW08051K37BETY-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW08051K37BETY
Opis
RES 1.37K OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW08051K37BETY Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)