TNPW0805191KBETY jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Susumu
191 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW0805
TNPW0805191KBETY
Numer produktu DigiKey
TNPW0805191KBETY-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW0805191KBETY
Opis
RES 191K OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW0805191KBETY Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)