TNPW060354K9BEEN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Susumu
YAGEO
54.9 kOhms ±0,1% 0,21W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPW060354K9BEEN
Numer produktu DigiKey
TNPW060354K9BEEN-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW060354K9BEEN
Opis
RES 54.9K OHM 0.1% 0.21W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPW060354K9BEEN Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)