TNPW06032K70BEEA
Numer produktu DigiKey
541-3646-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-3646-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-3646-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPW06032K70BEEA
Opis
RES 2.7K OHM 0.1% 0.21W 0603
Szczegółowy opis
2.7 kOhms ±0,1% 0,21W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW06032K70BEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)