TNPW0603255KBEEN | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TNPW0603255KBEEN |
Opis | RES 255K OHM 0.1% 0.21W 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 255 kOhms ±0,1% 0,21W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TNPW0603255KBEEN Modele |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 175°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |