TNPW060324K9BETA
Numer produktu DigiKey
541-TNPW060324K9BETATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-TNPW060324K9BETACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-TNPW060324K9BETADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPW060324K9BETA
Opis
RES 24.9K OHM 0.1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.9 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW060324K9BETA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)