TNPW040275R0BEED
Numer produktu DigiKey
541-TNPW040275R0BEEDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-TNPW040275R0BEEDCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-TNPW040275R0BEEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPW040275R0BEED
Opis
RES 75 OHM 0.1% 0.13W 0402
Szczegółowy opis
75 Ohms ±0,1% 0,13W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW040275R0BEED Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)